Присвячується пам'яті Олександра Дзюбелюка, Сергія Колубая, Бориса Шевчука, Анатолія Заремського

Обласний семінар директорів ЦБС, ЦРБ, ЦМБ

На базі центральної бібліотеки Новоушицької ЦБС відбувся обласний семінар директорів ЦБС, ЦРБ, ЦМБ на тему: "Трансформація публічних бібліотек в умовах адміністративної реформи".Перед учасниками семінару виступили: голова Новоушицької ОТГ Московчук О.В., який розповів про реалізацію адміністративної реформи в районі та діяльність закладів культури ОТГ, директор Новоушицької ЦБС Маринчак Н.В. в своїй доповіді-презентації представила як організована мережа публічних бібліотек Новоушицької ОТГ. Надалі гості району організували свою творчу роботу згідно плану проведення даного семінару, з яким познайомила директор Хмельницької ОУНБ Чабан К.А. 

День вишиванки

Літературно-музичний вечір "Для нас лиш б'ється ночами й днями єдине в світі - серце мами"

 

З нагоди унікального своєю зворушливістю і значущістю свята – Дня матері у центральній бібліотеці вшанували турботливих і ніжних матусь, багатодітних матерів, люблячих бабусь, відвідувачок книгозбірні.

Свої душевні поетичні та прозові рядочки про матерів дарували А.Вигідник, Л.Пархомець, Г.Дубіневич. 

Емоційно і дуже щиро линули пісні у виконанні В.Сідлецького, В.Овчарука, Л.Стасишеної. 

Не залишив нікого байдужим надзвичайно зворушливий виступ родини Ткачуків – Вікторії, Марії, Дарії, які з особливою любов’ю і теплотою, разом із бабусею Валентиною Зіньковською, подарували глядачам музичну композицію з релігійним мотивом. 

Затамувавши подих присутні слухали «Лист із вічності», написаний ученицею 10 класу Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Олександрою Зварич, який вона присвятила матері загиблого у зоні АТО прикордонника Олександра Дзюбелюка – Антоніні Володимирівні. 

Усіх слів на світі забракло би, аби описати почуття до мами, усіх квітів на землі було б замало, щоб віддати належне їй. У цей день прийнято вшановувати найдорожчих нам людей квітами. Тому, учасники святкового зібрання, у кого матір ще жива прикололи до одягу рожеву квітку, а в кого мати померла – білу.  Кожен згадав свою матір, в очах блищали сльози, сльози смутку й туги, яких не приховував ніхто. Це став одним з найбільш зворушливих і емоційних моментів заходу.

День Європи "З Європою в серці"

 

З метою інформування жителів нашої громади з питань європейської інтеграції, залучення учнівської молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, сприяння налагодження та укріплення зв’язків між європейськими народами до Дня Європи в центральній бібліотеці проведено День Європи «З Європою в серці». Оформлено перегляд літератури «Україна – це Європа».

Лідер читання - 2017

30 березня в читальній залі центральної бібліотеки відбулася зустріч з найкращими читачами бібліотеки. На святі були присутні найпалкіші шанувальники книги, поетичного слова й вірні друзі бібліотеки: Сивун Галина Євгенівна, Данкович Людмила Миколаївна, Божинська Лариса Мирославівна, Мамкута Галина Миколаївна, Шумская Любов Василівна, Ройко Юрій Олексійович, Попович Ольга Миколаївна, відомий поет Новоушицького краю - Пасічник Анатолій Євгенович.

Тут згадувалось про історію виникнення книги, її значення в житті людини та вплив на формування світогляду. Гості свята з задоволенням приймали участь у літературній  вікторині, а за правильні відповіді отримали сувеніри на згадку. 

Відбулась презентація книжкової виставки: «20 книг, що змінюють життя».  Між читачами зав'язалась розмова й про свої книги, які стали важливими у їхньому житті та дали поштовх для нових звершень. 

 

Свої музичні вітання дарували учениці музичної школи: Зернюк Вікторія та Гандзюк Діана.

Літературно-поетична вітальня "На струнах серця"

 

21 березня в центральній бібліотеці відбулося свято тих, чия душа говорить віршами, хто творить поезію і хто нею захоплюється.

 

У колі друзів звучали вірші у виконанні як старожилів літературно-мистецької спілки «Веселка Дністрова» - Анатолія Пасічника, Антоніни Вигідник, Галини Дубиневич, Олександра Гелеватого, Людмили Пархомець, Алли Криги, так і нових талантів – студентки коледжу ПДАТУ Олесі Стаднюк та учасників літературної студії «Слово» з с.Вільховець – Віки Щербини, Діани Білоткач, Лілії Корчової, Людмили Галаш, Марії Треор, Катерини Шевчук.

 

Зібравши гостей за чашкою гарячого чаю, поетичний вечір перетворився на дружні посиденьки, де завжди раді новим особам, новим літературним, поетичним, музичним поривам.

Навігатор професій «Крок у майбутнє»

       Вибір професії - важливе рішення юності. Допомогти молодій людині правильно зорієнтуватися у виборі професії - головна мета профорієнтаційного заходу, який відбувся 16 березня у центральній районній бібліотеці для учнів 9-их класів Новоушицького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія» під назвою «Крок у майбутнє».

Перед учнями виступили спеціаліст центру зайнятості – Гаврилюк Г.П., лікар – Фінагєєва Н.М., працівник банку – Тертична К.В., вихователь – Лукіянчук Л.Б., вчитель – Кушнір В.І., бібліотекар – Маринчак Н.В., бухгалтер – Оляновська З.А., фармацевт – Осіпова Г.П.

Літературні перлини духовності «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став»

       9 березня в читальному залі центральної бібліотеки пройшли літературні перлини духовності "Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став", присвячені дню народження українського генія, майстра слова, художника з душею поета – Тараса Григоровича Шевченка, на якому були присутні учні 11 класу Новоушицької ЗОШ №2.

Працівники бібліотеки розповіли слухачам  про те, як розпочинався життєвий та творчий шлях поета-маляра, періоди його творчості та вміння майстерно володіти словом. Був представлений відеофільм «Край, де народився геній» та книжкова виставка «Тарас Шевченко – гордість нації, символ України»,  також гості заходу декламували улюблені поезії Т.Г. Шевченка.

счетчик посещений скачать
Прогноз погоды в городе Новая Ушица

Безкоштовний

Wi-Fi доступ

в бібліотеці

наші партнери

Електронна карта. "Доступ    до послуг з електроного урядування"

Контакт

Телефон:2-20-90

Адреса:

32600 смт Нова Ушиця
вул.Подільська, 15
 
E-mail:
 novabiblioteka15@gmail.com