Любий друже!

 

Запрошуємо тебе до знайомства з нашою бібліотекою. Наш колектив переконаний, що дитяча книга, незважаючи на високі новітні технології, залишатиметься хорошим другом для дітей, читання даруватиме радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнаного.

 

vВідділ роботи з користувачами-дошкільниками та учнями 1-4 кл.

 

Якщо ти дошкільник або учень 1- 4кл  - тебе радо зустрінуть у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1–4 кл. Це відділ, в якому читач зустрічається з бібліотекою вперше, саме в цьому віці визначається подальше ставлення дитини до книги і до бібліотеки. Тому в цьому відділі все найкраще нові книги, газети, журнали, іграшки, веселі ігри, казкові несподіванки. Діти тут не лише читають, а й відпочивають, спілкуються і звичайно граються.

 

Для маленьких артистів діє гурток «Книга і лялька», який пропонує лялькові вистави, театралізовані свята, хіт-паради казкових героїв та ін. Тут по-справжньому можна відпочити після напруженого шкільного дня, отримати задоволення і творчу наснагу.

 

 Відділ очолює: бібліотекар І категорії 

Німчук Алла Іванівна

 

 


 

vВідділ роботи з користувачами-учнями 5-9 класів

 

У цікавій і захоплюючий світ знань, інформації та розваг потрапляють ті, хто завітає до відділу роботи з користувачами - учнями 5-9 кл. Вам допоможуть у підготовці домашніх завдань, підбірці матеріалів до рефератів та наукових робіт, уроків та залікових тижнів. На вас чекають новинки для дозвільного читання, детективи, фентезі, пригоди та багато інших цікавинок.

 

Для старшокласників працює клуб «Подорож у професію» - цікаві зустрічі, ярмарки професій стануть у нагоді при виборі стежки у житті.

Відділ очолює: бібліотекар ІІ категорії Тернавська Тетяна Миколаївна

 

 

vЧитальний зал

Ви бажаєте дізнатися більше, отримати змістовну і обширну інформацію - тож завітайте до читальної зали. До ваших послуг найкраща довідкова література з різних галузей знань та багато цікавих періодичних видань, понад 50 назв. Читальний зал приваблює своїх відвідувачів теплом і затишком.

Координує роботу бібліотеки для дітей  заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Бялковська Валентина Олександрівна

Інформаційна година "Світ. Європа. Україна"

Екскурсія до бібліотеки "Запрошуємо у світ книги"

Весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу познайомитися з бібліотечними скарбами. Учні зустрілися з цікавими, яскравими, книгами, газетами, журналами, книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, довідники, оповідання, романи, повісті. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від дітей Брайлівської ЗОШ 1-2 ст. Екскурсію для дітей організував вчитель історії Кучер Вадим Васильович. Багато школярів виявили бажання стати читачами нашої бібліотеки.

Свято маленьких козачат «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

 

    Козацтво України вважало своєю покровителькою і заступницею Покрову пресвятої Богородиці. І куди б не заносила доля козаків, завжди з ними був образ Пресвятої Покрови. Ця ікона супроводжувала і оберігала їх у далекій дорозі. Указом Президента України 14 жовтня – свято Покрови – оголошено Днем українського . Напередодні цього свята читачі-учні 2 класу ЗОШ №2 здійснили подорож у минуле нашої Батьківщини.

    Козацтво – це військова сила, яка боронила наші землі від варварських нападів турків і татар. Козаки були сміливими, дисциплінованими, гордими та вільними людьми. Український народ завжди пам’ятатиме цю героїчну сторінку в історії України, а молоде покоління – наслідуватиме козаків. Маленькі козачата з задоволенням слухали розповідь про часи козаччини, традиції звичаї і звичайно спробували свої сили у змаганнях для справжніх козаків. Ознайомилися з літературою про період козаччини. 

 Шануйте славні традиції, звичаї нашого народу, пам’ятайте завжди і скрізь, що ви – діти козацького роду, Пишайтесь нашим славним минулим, воно допоможе нам  вистояти в нелегкі теперішні часи. Це потрібно не тільки кожному з нас, це потрібно і для того, щоб не вмерла, вічно жила ненька – Україна.

Святкуємо професійне свято

Новоушицька бібліотека для дітей святкує професійне свято. В програмі свята: рекламна акція "Хочеш книжку почитати, треба у бібліотеку завітати", подорож з казковими героями по бібліотеці, виставка "Потяг книжкових новинок"

Миколайчук Ілона Ігорівна учасник обласного квесту  “Відома і невідома Хмельниччина”  Найерудованіший гравець другого етапу.

Підсумки літніх читань

Вітаємо усіх учасників літніх читань та дякуємо їм за активність, креативність та творчу винахідливість. Бібліотека працювала за програмою  літніх читань «Канікули з книгою». Протягом літа проводилися пізнавально-розважальні заходи, учасниками яких були не лише наші читачі, а й цілі шкільні табори. Лідерами читацьких перегонів стали Вероніка Бурлова-Маріяш,  Ілона Миколайчик та  Анастасія Попружна.

Квест "Відома і невідома Хмельниччина"

Наша бібліотека провела другий етап обласного квесту «Відома і невідома Хмельниччина», приурочений до 80-річчя області. Спільно з партнерами відділом культури туризму та з питань ЗМІ, історико - краєзнавчий музеєм, школами. У квесті взли участь 16 учасників. Дві команди: «Фортуна » і «Всезнайки». У супроводі кожної команди були вчитель історії Кучер В.В. та методист ЦРБ Дідик Л. В., які відповідали за безпеку дітей та слідкували за дотриманням правил та оцінюванням. На кожній станції дітей зустрічав експерти - це директор історико – краєзнавчого музею, бібліотекарі та головний  спеціаліст відділу культури, туризму та з питань ЗМІ. Завдання квесту були направлені на виявлення обізнаності дітей з історії та сьогодення Хмельниччини. Команди під час виконання завдань показали свою винахідливість, згуртованість, активність і виконали всі поставлені перед ними  завдання, за що отримали бали. Найерудованішим учасником квесту стала Миколайчук Ілона Ігорівна, учениця 9 класу.

Бібліотека висловлює щиру вдячність партнерам Кучеру В.В., Фурман С.П.,

Малюгіній  І.В, Дідик Л.В. за організацію і проведення змагання. Учасники квесту отримали задоволення і гарний настрій.

 

Пересувний бібліотечний абонемент «Ми йдемо до вас»

Великою популярністю користується робота в парку, пересувний бібліотечний абонемент « Ми йдемо до вас»

Літературний диліжанс « Найкращі книги  - для найкращих дітей» , бібліотекарі підібрали найцікавішу літературу та пресу для дітей Ця підбірка захоплюючих історій від авторів зі світовим ім'ям, склала гарну компанію та зробила дитячий відпочинок дійсно ідеальним. Книжка, безсумнівно, гарний супутник,  порадник ї друг.

 

Книга збирає друзів

Бібліотека підготувала для своїх читачів цікаві екскурсії, літературні ігри і вікторини,  інформ-хвилинки, інтернет-веселощі на свіжому повітрі. Дітей зустріла  галявина веселих витівок «Книга збирає друзів», літня ігротека «Читай, думай, грай». У бібліотеці створено ігровий куточок «Іграшковий Чудо-острів». Тут все літо можна читати книги, малювати, гратися і ще багато чого. 

Екскурсія до бібліотеки для  вихованців школи раннього розвитку   Smart Fox

Читай-компанія мандрує

Літо – це велика перерва для школярів, вона дана їм для зміцнення здоров’я і духовного зростання. Серед всього розмаїття літніх занять діти не забувають і про відвідини бібліотеки. Фахівці Новоушицької  дитячої бібліотеки розробили для юних читачів низку заходів. Так, під час літніх читань «Канікули з книгою» до послуг дітей бібліотека пропонує книжкові новинки, різноманітні конкурси, круїзи-вікторини та надає можливість погратися і поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет. Свято день захисту дітей співпало з відкриттям літніх читань. Розпочали захід  із флешмобу «Ми за мир!». Свято провели на майданчику у парку, навіть дощик вирішив перепочити і з-за хмарини вийшло сонечко, щоб діти змогли повеселитися на славу. Учні відгадували загадки, впізнавали казкових героїв, взяли участь у вікторині «Літературний базар», знайомилися з цікавою, новою літературою, звучали пісні у виконанні учениці 3А класу Омелюх Ірини, пісенну естафету продовжили учні 3-Б класу піснею «Канікули Ура!».

На свято завітав заступник голови Новоушицької ОТГ Кокарєв В.В., разом із вітальним словом діти отримали солодкі подарунки.

 Бібліотекарі з нетерпінням чекають на вас, дорогі діти! Адже у книжок немає канікул! Гарного всім літа і цікавих книг!

 

Екскурсія до бібліотеки «Місто твоїх друзів»

У гості до бібліотеки завітали школярі Вільховецької ЗОШ  І-ІІІст. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ казок, фантастичних пригод та мандрів. Книг у бібліотеці, звісно,  не бракує – енциклопедії, довідники, хрестоматії… Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про правила користування книгою та бібліотекою, ознайомила з книжковими виставками та тематичними  полицями, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок.

 

   Бібліотекарі на завершення побажали всім присутнім залишатися такими розумними, творчими і читаючими. Сподіваємося, що до бібліотеки завітають нові читачі.

 

 

 

 

Профорієнтаційна година-зустріч «Професія не тільки діяльність, а й сфера прояву особистості»

Світ професій такий різноманітний. Як осягнути його? Як уникнути помилок при вирішенні питання ким бути? Яку стежку обрати у житті? Стежок цих безліч… Як же не розгубитися, вибираючи шлях на все життя?

Знайти відповіді на запитання учнів 8-9 класів Новоушицької ЗОШ 1-3 ст. №2 допомогли запрошені представники різних професій. На зустріч завітали: юрист – Заярнюк Андрій Володимирович, начальником ветеринарної лікарні - Столярчук Олександр Васильович, вчителель – Вікулова Тетяна Василівна, вчитель-дифектолог – Климко Наталія Василівна, бухгалтер - Лисак Алла Олегівна, візажист – Маярчак Анжеліка , рятувальник – Бацура Владислав Миколайович , культпрацівник – Довганюк Микола Михайлович, в.о. директора краєзнавчого музею – Малюгіна Ірина Володимирівна, спеціаліст центру зайнятості – Ковальчук Галина Петрівна.

Сподіваємося, що кожний випускник знайде свій шлях у житті, зробить правильний вибір, здійснить задумані плани.

 

Тиждень дитячого читання  "Велике книгочитання. Чтають всі."

 

 Під час тижня   в бібліотеці організовано:

 

-         майстер – клас «Пасхальні візерунки»

 

-         літературно-музичний ранок «Шоу ляльок»

 

-         Бібліофреш «Магазин  незабутніх  друзів» 

 

-         голосні читання українських казок «Казковий віночок»

 

-         літературне досьє «Багатогранність таланту К. Чуковського»

 

-         експрес-подорож «Ювіляри Країни книг»

 

-         бібліотечний квест «Скарби — таємниці на книжковій полиці»

 

Проведені заходи у рамках тижня дитячого читання переконують, що широке використання традиційних, інноваційних, ігрових та театралізованих методів робить це свято більш цікавим, масовим та креативним. Читачі - діти із задоволення відвідують заходи організовані бібліотекою.

 

Суперчитач Новоушиччини - 2017

Третій етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2017" проведено в Новоушицькій бібліотеці для дітей. Кращими читачами Новоушиччини стали Дендюк Тетяна - 6 клас(с. Глібів), Боднарук Богдана - 7 кл. (с.Куча)

Конкурс Найкращий читач – це справжнє свято, свято книги, і тих хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Книга - справжній маг. Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними  розуміти мову речей, рослин і тварин. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів! Свято пройшло  в теплій, дружній атмосфері. Діти представляли себе, свої уподобання, свій читацький щоденник та свою улюблену книгу. Діти цікавляться  різножанровою літературою: класика, сучасна поезія і проза, історична книга, фантастика, пригоди тощо. Конкурс закінчився, але залишились приємні, гарні враження від спілкування та знайомства.

Бажаємо всім учасникам конкурсу, переможцям успіхів у навчанні, нехай  книга стане гарним і добрим супутником на все їхнє життя!

 

 

Поетичний-онлайн марафон "Хмельниччина читає Шевченка"

 

 

Новоушицька бібліотека для дітей долучилася до обласного поетичного онлайн – марафону  «Хмельниччина читає Шевченка».

Нашу душу гріє мова - українська, барвінкова.

Бібліоспаринг "Сучасна бібліотека для дітей: рухаємось вперед"

З метою вивчення кращого досвіду роботи з читачами-дітьми  Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка організувала бібліоспаринг "Сучасна бібліотека для дітей: рухаємось вперед". Працівники нашої бібліотеки відвідали Старосинявську бібліотеку для дітей.

Щедрий, добрий Миколаю, дуже я тебе чекаю!

З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками та гарним настроєм.  В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей.  Вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків та «миколайчики». Тож намагаються бути протягом усього року саме такими: не лінивими, чемними,  доброзичливими, старанними. Такими виявилися учні першокласники  Новоушицького НВК ЗОШ 1-3 ст. №1 гімназія. Бібліотекарі ознайомила дітей з легендами та переказами про Святого Миколая, про історію його життя,  організували для своїх читачів веселощі та розваги, ігри, співи, танці і звичайно ж зустріч з Миколаєм. Вчителі Зоя Миколаївна та Ольга Олексіївна підтримували та допомагали своїм вихованцям.  Всі діти одержали солодкі подарунки і сфотографувалися з Миколаєм  біля ялинки. Цікаво проведене дозвілля  запам’ятаються і батькам, і дітям, і усім читачам  бібліотеки для дітей.

Літературне знайомство "Мандруємо планетою з журналом і газетою"

Світ преси для дітей різнобарвний і цікавий. У цьому змогла переконати своїх читачів бібліотекар  А.І. Німчук. Вона познайомила учнів 3-Б класу з періодичними виданнями, які передплачує дитяча бібліотека.

Діти з великим задоволенням гортали сторінки яскравої преси з цікавими кросвордами, літературними іграми, розмальовками та схемами – макетами для виготовлення аплікацій та паперових поробок. В центрі уваги дітей  розважально-пізнавальний журнал «Яблунька», який особливо користується популярністю у дітей  молодшого шкільного віку, адже його сторінки для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих. Більшість найпопулярніших серед дітей журналів і газет подають потрібну інформацію через гру, адже гра – найприродніше заняття для малечі. Серед таких видань згадали журнали  "Пізнайко", "Професор Крейд", "Умійко", "Веселые идейки", "Малятко", "Стежка". Особливо читачам сподобався журнал «В гостях у казки». У кожному номері журналу нова казка, розвиваючі завдання, саморобки, нові кулінарні рецепти.

 

Читання дитячої періодики вчить дитину цікавитися новими подіями та явищами, перейматися суспільними проблемами, брати участь у спільній справі (конкурси, вікторини, колекціонування), а значить готує її до активної громадської участі в майбутньому.

Мандрівка книжковим містом

Бібліотекар Яким він повинен бути? Головне для бібліотекаря привернути увагу до книг, зробити кожного відвідувача  активним читачем. Бібліотечна професія вимагає глибоких професійних знань, а також уміння орієнтуватися в літературі. Бібліотекарі організували для своїх читачів рольову гру «Відчуй себе бібліотекарем». Діти молодшого та старшого шкільного віку спробували себе у ролі бібліотекаря. Юні бібліотекарі знайомили користувачів з цікавими новинками книг та періодичних видань, намагалися зацікавити своїх однолітків. Найактивніші читачі отримали приємні сюрпризи від бібліотеки. Мета бібліотекарів показати дітям, що бібліотека не тільки «дім» книг, але  і територія захоплюючих і  веселих «подорожей».

 

Кожен відвідувач бібліотеки пішов додому з книгами, журналами, приємними спогадами і гарним настроєм. Бібліотекарі вдячні нашим постійним користувачам за відданість бібліотеці. Нехай дорога до неї завжди буде жаданою, такою, що дає передчуття радості від хвилюючої зустрічі з джерелами людської мудрості.

Літмоб "Читальний зал під відкритим небом"

Творча зустріч у бібліотеці

Цікава і незабутня зустріч відбулася  в бібліотеці для дітей з майстринею Вірою Петрівною Спірякіною. В.П. Спірякіна  - поетеса, майстер декоративно прикладного мистецтва . Вона займається писанкарством, витинанкою, зернівкою, але найбільше працює з природнім матеріалом. Особливо сподобалися дітям роботи з піря. У своїх картинах Віра Петрівна відображає красу життя на землі. В. Спірякіна  представила юним читачам свою нову збірку поезій «Буськова подяка».

 

В доброзичливій і невимушеній атмосфері промайнула година творчої зустрічі, на згадку про яку авторка подарувала бібліотеці свою останню книгу. 

Свято дитячих посмішок

Інтереси, здібності, покликання і вибір професії

Кожній молодій людині рано чи пізно доводиться вибирати - чим він буде займатися в житті. Що впливає на його вибір, бібліотекарі і випускники спробували розібратися  на зустрічі з представниками різних професій. Так як професійне орієнтування молодої людини починається ще в школі - сьогодні це необхідно у зв'язку з тим, що до вступу до вузу доводиться готуватися за 2-3 роки до закінчення школи. Хоча будь-яка людина має власні уподобання і захоплення, частіше виходить, що схильності при виборі професії враховуються в останню чергу. У більшості випадків на вибір сильно впливає думка батьків, вчителів, друзів. 

 Бібліотекарі зібрали цікаву  інформацію про світ  професій. Також велика увага була зосереджена, як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним матеріально й морально, щоб приносити найбільшу користь людям, державі. За допомогою літератури, що представлена на тематичній викладці «Співпрацюємо з центром зайнятості» присутні ознайомилися з новими професіями, які актуальні на сучасному ринку праці і допоможуть обрати фах до душі. Особливо дітям сподобалися розповіді запрошених: дитячого лікаря  Романової Л.В, спеціаліста центру зайнятості Ковальчук Г.П. та працівника архівного відділу Дідик І. Г. 

  Сподіваємося що ця зустріч допоможе випускникам зробити правильний вибір, досягти поставленої мети, здолати усі життєві перешкоди і стати успішними людьми.

 

 

 

 

У мить святого Воскресіння

 

  

На порозі  -  Свято. Свято ясне, барвисте, яскраве, мов писанки, тепле, мов паски і радісне мов очі людей. Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців  світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою мамою високою паскою і дбайливо прикрашеним кошиком. Це свято – невідємна часточка українства. Кожна дитина повинна знати  свята, традиції  та звичаї українців.

     Учні 2 – Б  класу завітали до бібліотеки на годину народознавства  «У мить святого Воскресіння». Під час якої бібліотекар розповіла про історію Великодня, історію писанки, її обрядове значення, символіку кольору та орнаменту. Діти декламували вірші і легенди, розповідали як святкують Великдень у своїй сім’ї, представили  інсценівку «Зустріч у кошику».

В бібліотеці оформлена книжкова виставка - інсталяція «Пасхальні візерунки» на якій представлена література з історії виникнення писанок, їх символіки, кольорів, орнаментів та звичаїв, пов’язаних з писанками, переглянули презентацію «Писанковий дивосвіт».  На завершення свята вітання від бібліотеки.

Нехай воскресне у душах кожного усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Миру здоровя усім,  а дітям – великої світлої долі. Христос Воскрес!

 

Чорнобиль  не має минулого часу

 

26 квітня! В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.

Чорнобиль ... Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд , здичавілих звірів. Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов'язаних зі скорботним часом  ядерного апокаліпсису.

Напередодні 30-ї річниці Чорнобильської трагедії  у стінах бібліотеки для дітей відбулася  година роздум «Чорнобиль не має минулого часу».

Бібліотекарі розповіли про тих, хто ризикуючи життям і здоров’ям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Діти  згадала імена перших ліквідаторів аварії, розглянула фактори, які спричинили її та переглянули презентацію «Чорнобильська катастрофа», ознайомилися з викладкою літератури у бібліотеці «Чорнобиль пам'ять полинова»

На захід завітали ліквідатори Семенюк Володимир Петрович та Микитенко Олена Михайлівна. Вони поділилися спогадами про ті трагічні роки, коли всі сили цивільних та військових були кинуті на ліквідацію наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС. 

Ми повинні радіти життю і не забувати за всіх рятівників, які відвели від нас страшну катастрофу, і, за інших, непричетних ні до ядерного ремесла, ні до аварії, хто відкрив собою список безневинних жертв. Нехай пам'ять про них буде вічна, як вічним є щорічне полум'я чорнобильських свічок.
Не допустимо більше нових Чорнобилів, не завдамо рідній землі мук і страждань!

Читачі Новоушиччини взяли участь в обласному конкурсі "Найкращий читач Хмельниччини -2016"

Учасники конкурсу: Южова Яна (с.Рудківці)

                   Венгрова Інна (с.Песець)

Літературно-художнє ательє

Майстер-клас по виготовленню аксесуарів до книги

Пригодницька подорож "В гостях у Казкарки"

Літературна мандрівка  "У світі мрій, добра і пригод"

Найкращий читач Новоушиччини - 2016

Тиждень дитячого читання залишається найпопулярнішим святом дітей, сприяє розширенню літературного кругозору учнів, об’єднанню дітей з різними інтересами, формуванню культури читання, адже книга творить Людину, допомагає у навчанні, пробуджує мрію, прикрашає наше життя і робить його змістовним.

В Новоушицькій бібліотеці для дітей зібралися найкращі читачі Новоушиччини на конкурс «Найкращий читач – 2016.»

Захід пройшов в атмосфері спілкування, пізнання, радісних посмішок. Читачі показали вміння, спритність і ерудованість у цікавих конкурсах, розвагах, а також проявили свої знання з літератури,  розповідали про свої улюблені книжечки. Діти  завзято змагалися за звання кмітливих, розумних, а головне звання «Найкращого читача Новоушиччини -2016»

 У конкурсі взяли участь 24 учні -  це читачі сільських бібліотек і читачі дитячої бібліотеки. Оцінювали читацьку активність учасників, загальний рівень ерудиції, вміння стисло й аргументовано висловлюватись про прочитане, артистизм у виступі, креативність, творчий підхід до виступу. Звання «Найкращий читач Новоушиччини»  отримали Южова Яна 6 клас(с. Рудківці) та Венгрова Інна 7 клас (с. Песець)

Всі учасники  конкурсу нагороджені невеличкими подарунками і дипломами. 

Бажаємо подальшої перемоги нашим  переможцям!

Програма проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання  у Новоушицькій бібліотеці для дітей

Програма проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання  у Новоушицькій бібліотеці для дітей

 

 

  Відкриття Тижня дитячого читання «Книга скликає друзів»

 

- Інформаційна година про Тиждень читання.

 Презентація книжкової виставки-вернісажу «Книжкова планета дитинства»

 

- Літературна мандрівка.
«У світі мрій, добра та пригод!».

 

- Пригодницька подорож.

«В гостях у Казкарки». 

 

-   Відеомандрівка «Книга - дивовижний сад – знайди плоди на свій смак»

 

-         Книжковий вернісаж
«Сторінками захоплюючих книг».


-
аукціон народної мудрості «Прикметі вір, але й перевір»

 

Майстер-клас по виготовленню аксесуарів до книги
(закладок — мистецтво орігамі)

 

 виставка-бенефіс  "Читай,  як я - читай краще мене". 

 

- урок- фантазія «Прикраси з бісеру»

 

День малюнків-ілюстрацій "Літературно-художнє ательє"

 

 

 

Підведення підсумків 
Відзначення кращих читачів та активних учасників Тижня дитячого читання

Цікаві подарунки своїми руками

Подарунки завжди приємно не тільки отримувати, але й дарувати.  А якщо ви даруєте  подарунок, зроблений своїми руками, то це вдвічі приємно. Наші читачі виготовили подарунки для своїх найдорожчих матусь.

Казка в гості завітала

Для нашої бібліотеки є дуже важливим те, щоб кожна зустріч читача з книгою залишила приємні враження, запам’яталась назавжди, виникло бажання відвідувати наш заклад якомога частіше. Зустріч з казкою для другокласників була досить цікавою і захопливою. Діти з задоволенням слухали казкові історії, брали участь у вікторині. Особливо цікавим було знайомство з казками Л.Українки.

Казки допомогли юним відчути і усвідомити себе як особистість, не тікати від труднощів, а долати їх. Діти зрозуміли що казка не тільки чарівна, а  корисна. Щоб зацікавити малечу бібліотекарі разом із членами гуртка «Книга Лялька. Бібліотека» підготували лялькову виставу  «Хатка-рукавичка». Лялькову виставу діти сприйняли з теплом і увагою. Юні артисти розкрили свої акторські таланти, передаючи настрій того чи іншого героя. Головні ролі казкових героїв виконали учні 4 класу Симчина М., Григорчук Д.,     Мужило Я., Івасик П.

 

 

 

 

 

счетчик посещений скачать
Прогноз погоды в городе Новая Ушица

Безкоштовний

Wi-Fi доступ

в бібліотеці

наші партнери

Електронна карта. "Доступ    до послуг з електроного урядування"

Контакт

Телефон:2-20-90

Адреса:

32600 смт Нова Ушиця
вул.Подільська, 15
 
E-mail:
 novabiblioteka15@gmail.com